referall-background

کسب درآمد شبکه‌ای در اکسچنج CryptoEx!

حتما میدونید که این روزها بحث ارزهای دیجیتال و Trade و سرمایه گذاری در بازار بیت­کوین، اتریوم و سایر ارزهای مجازی چقدر داغ شده و خیلی­‌ها تازه با این مباحث آشنا شدند و در جستجوی راهکاری هستند که بتونن در این بازار سرمایه­‌گذاری امنی داشته باشند. اینم میدونید که خیلی از صرافی­‌های خارجی برای معامله­‌گری ارزهای دیجیتال، ممکن هست اکانت‌های ایرانی رو مسدود کنند و دارایی ایرانی­‌ها رو  بلوکه کنند. ما یک راه خوب و مطمئن سراغ داریم:

شما می­تونید در یک اکسچنج (صرافی) آنلاین ایرانی و امن که نه هک میشه (چون روی بستر بلاک چین هست) و نه اکانت­تون رو مسدود می­کنه (چون ایرانی هست)، و خیلی هم از نظر فنی معتبر و قابل اعتماده (چون روی بستر یک اکسچنج غیرمتمرکز متن ­باز امن پیاده­‌سازی شده)، اکانت ایجاد کنید و در آنجا معامله­‌گری کنید. اسم این اکسچنج ایرانی CryptoEx (کریپتواکس) هست و کارمزد صرافیش هم مناسبه. برای  آشنایی با صرافی CryptoEx روی تصویر زیر کلیک کنید: 

Cryptoex-logo

یک خبر عالــــــــــــــــی!

اگر شما دوستان­تون رو هم به این صرافی دعوت کنید و یک شبکه از دوستانتون که در این صرافی معامله­‌گری می­‌کنند ایجاد کنید، کلی می­‌تونید درآمد نامحدود کسب کنید. این سیستم به این صورته که شما می­‌تونید دوستان­تون رو دعوت کنید و تا 10 level از کارمزد صرافی آن‌ها، سهم دریافت کنید. بگذارید یک مثال بزنیم:

فرض کنید شما فقط 3 نفر از دوستان­تون که مایل به معامل‍ه‌­گری و سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال هستند را از طریق لینک خودتون به صرافی CryptoEx دعوت می­‌کنید و آن‌ها هر کدوم مقدار 1 اتریوم (معادل 2.800 هزار تومان) در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه­‌گذاری ­کنند (یعنی به حساب خودشان در CryptoEx اتریوم بخرند و واریز ­کنند) و روزی یک معامله خرید یا فروش هم در این بازار انجام بدهند. اگر  این سه نفر هم هر کدام سه نفر از دوستان شون را به همین ترتیب به سیستم دعوت کنند و شما مثلا در سطح 4 تون در مجموع 4 سطح، با همراهی دوستان­تون 120 نفر را به سیستم دعوت کرده باشید که هر کدام یک اتریوم برای خودشان سرمایه‌گذاری کرده باشند و روزی یک معامله انجام بدهند، می­‌توانید ماهیانه مبلغ 0.3 اتریوم (حدود 700 هزار تومان) دریافت کنید و با همین روال در سطح 6 تون که در مجموع  1092 نفر از طریق لینک ارجاعی شما به صورت سلسله مراتبی به صرافی دعوت شده باشند، شما ماهیانه مبلغ 2.5 اتریوم (حدود 5.5 میلیون تومان) دریافت می­‌کنید و این جریان به همین ترتیب تا سطح 10 شما ادامه دارد. مثلا در سطح 9  با دعوت در مجموع حدود 30 هزار نفر از طریق شما و دوستان­تون، شما می­‌تونید ماهانه حدود 140 اتریوم دریافت کنید. ضمن اینکه این امکان فراهم است که شما بیش از 3 نفر رو در سطح یک خودتون دعوت کنید و درآمد خودتون رو زودتر افزایش بدین.

levelup

چطوری دوستامو به صرافی CryptoEx دعوت کنم؟!

برای این کار، شما باید در ابتدا در سایت Cryptoex.shop  ثبت نام کنید و Create account کنید. بعد در منوی سمت راست سایت، بخش Referral، لینک دعوت دوستان خودتون رو دریافت کنید. لینک ارجاعی دریافتی­تون رو برای دوستانتون ارسال کنید. هر چه تعداد افراد بیشتری به CryptoEx دعوت کنید، و آن‌ها در این صرافی اقدام به معامله­‌گری نمایند، سود حاصله شما بیشتر خواهد بود!

referral-link
arrow

توجه کنید! دوستانتون حتما باید از طریق لینک ارسالی شما وارد سایت CryptoEx.shop شده، create account کنند، و با user name خودشون در این سایت معامله­‌گری نموده و سپس با لینک ارجاعی خودشون، دوستانشون رو دعوت کنن. از دعوت آن‌ها نیز تا 10 سطح برای شما سود تخصیص داده می­‌شود.  

پس زودتر دست به کار بشید و در اولین اکسچنج آنلاین؛ غیرمتمرکز و ایرانی CryptoEx ثبت نام کنید و با واریز یک اتریوم به حساب خودتون شروع به معامله­‌گری کنید. 

اگر Trade ارزهای دیجیتال رو بلد نیستید، نگران نباشید، ما به شما آموزش میدیم. راهنماهای ما رو برای نحوه ثبت نام، و همچنین نحوه معامله­‌گری بخونید و تمرین کنید.

paper

همچنین ما یک شبیه ساز Trade هم ایجاد کردیم که شما می­‌تونید در این شبیه‌ساز به صورت رایگان و بدون هزینه، Trade ارزهای دیجیتال در CryptoEx را با ارزهای دمو تست و تمرین کنید و یاد بگیرید. پس وقت رو از دست ندید و زودتر به ما بپیوندید.

experimental

لینک راهنمای نحوه دریافت ارزهای دمو در شبیه­‌ساز Trade اینجاست. بعد از ثبت نام در CryptoEx، ابتدا با شبیه ساز تمرین کنید، و بعد با خیال آسوده‌­تر در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه­‌گذاری کنید. هم از معاملات خودتون سود ببرید و هم از دعوت دوستانتون کسب درآمد کنید.

اینجا یک فایل اکسل هم گذاشتیم که شما می­‌تونید خودتون محاسبه کنید اگر چه تعداد افراد و با چه شرایطی از طریق شما در CryptoEx ثبت‌­نام و معامله‌گری کنند، شما چه میزان سود دریافت می­‌کنید. حتما این فایل رو ببینید.

ارتباط با ما

در صورت هر گونه سوال، ابهام، پیشنهاد و انتقاد از طریق ایمیل info@cryptoex.shop با ما در ارتباط باشید.