معرفی ارز دیجیتال ایرانی IRRDC

معرفی ارز دیجیتال ایرانی IRRDC

رمز ارز دیجیتال IRRDC در واقع یک توکن روی بستر BlockChain بوده و مبتنی بر صرافی غیر متمرکز بنا نهاده شده است. IRRDC واسطه‌ای برای ارزآوری و نقد شدن رمزارزهای تولید شده در داخل کشور است (کلیه تراکنش‌های این سیستم بر مبنای ارز تولید شده داخل کشور است.) که می‌تواند به عنوان واسطه‌ی خرید و فروش سایر رمزارزها نیز به کار رود. این رمزارز که بر مبنای ریال ارزش گذاری شده این امکان را به شما می­‌دهد تا از طریق سامانه Crypto Exchange، ارز IRRDC حاصل از ماینینگ داخل کشور را تهیه کرده و در صورت نیاز به سایر ارزهای دیجیتالی موجود دنیا تبدیل نمایید.

IRRDC بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری

ارز دیجیتال مبتنی بر ریال IRRDC که اولین و در حال حاضر تنها ارز دیجیتال، طراحی و پیاده سازی شده در ایران می باشد، امکان خرید و فروش بر مبنای ریال را دارد و از این رو برای خرید آن هیچگونه ارزی از کشور خارج نمی گردد. همچنین شما با خرید ارز IRRDC میتوانید از طریق ایجاد حساب کاربری در تالار معاملات غیرمتمرکز Cryptoex، وارد بازارهای بین المللی ارزهای دیجیتال شده و IRRDC را با هر ارز دیجیتال دیگر مبادله و معامله نمایید. بنابراین اگر شما هر نوع ارز دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم یا انواع توکن را در اختیار دارید و قصد دارید آن را با کمترین هزینه و به صورت مستقیم به ریال تبدیل نمایید، در تالار معاملات یا به عبارتی صرافی غیرمتمرکز Cryptoex، آن را به IRRDC تبدیل نموده و سپس موجودی IRRDC خود را مستقیما در پنل آنلاین همین صرافی غیرمتمرکز به ریال تبدیل نموده و از طریق شبکه بانکی شتاب دریافت نمایید. مزایای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ملی IRRDC عبارتند از:

دریافت خدمات معامله‌گری حرفه‌ای با IRRDC

خرید و فروش از طریق صرافی غیرمتمرکز آنلاین

ارز دیجیتال ایرانی، قابل معامله در بازارهای پولی بین المللی

امکان بهره مندی از سرویس تولید سیگنال معاملاتی CryptoSignal Professional

امکان بهره مندی از سرویس بات معامله گر هوشمند Magic Trader bot

لزوم استفاده از ارز دیجیتال ملی

  • رمز ارز مبتنی بر بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند

نتیجه عملی این تکنولوژی برای اولین بار، راهی تضمین شده و امن برای انتقال یک ارز دیجیتال از فردی به فرد دیگر به وسیله اینترنت پیدا کرد، به طوری که هیچ کس نمی‌تواند مشروعیت این انتقال را به چالش بکشد. عواقب این پیشرفت اصلا اغراق آمیز نیست.

مارک اندرسون (مدیر شرکت نت اسکیپ)

فناوری بلاک‌چین (Blockchain) اساساً یک پایگاه داده توزیع شده از اسناد و یا دفتر کل عمومی” از همه تراکنش‌ها یا رویدادهای دیجیتال” است که توسط اجزای تشکیل دهنده‌اش به شکل مشترک اجرا می‌شود. هر تراکنش در دفتر کل عمومی با توافق اکثریت اجزای سیستم محقق می‌گردد. اطلاعاتی که یکبار وارد سیستم شده باشد، هرگز پاک نمی‌شوند. بلاک‌چین برای هر تراکنش منحصر به فردی که ایجاد شده باشد، اطلاعات قطعی و قابل بازبینی را ثیت می‌کند. بنابراین بلاک‌چین به عنوان امن‌ترین و آزموده شده ترین بستر برای برنامه‌های کاربردی بانکداری و امور مالی به شمار می‌رود. همچنین اطلاعات مربوط به تأییدیه تمامی اسناد حقوقی، مستندات پزشکی، پرداخت حق سهم تولیدکنندگان یک اثر هنری یا فرهنگی، دفتر اسناد رسمی، اوراق بهادار و هر نوع تراکنش آنلاین به وسیله بلاک‌چین به صورت امن قابل نگهداری است. بنابراین حفظ حریم خصوصی و رعایت امنیت دارایی‌های دیجیتالی و طرف‌های درگیر در انجام آن، بر مبنای فناوری بلاک‌چین به طور کامل و بی نقص صورت می‌پذیرد.

اصل برنامه‌های رایانه‌هایی هستند که می‌توانند به شکل خودکار، شرایط قرارداد را اجرا کنند. وقتی طرف‌های معامله با یک وضعیت از قبل تعیین شده در قرارداد هوشمند مواجه می‌شوند، می‌توانند به طور خودکار و براساس قرارداد مورد توافق، پرداخت‌ها را به‌صورت شفاف انجام دهند.
ارز دیجیتال ایرانی IRRDC بدون هیچ واسطه یا صرافی، قابل خرید با تومان می‌باشد و ارزش هر واحد IRRDC معادل با 1000 تومان می‌باشد، کاملا مبتنی بر فناوری بلاک‌چین است و از قراردادهای هوشمند در عملیات اجرایی و تراکنش‌های خود استفاده می‌نماید. (کلیه تراکنش‌های این سیستم بر مبنای ارز تولید شده داخل کشور است.)

  • تسهیل در روابط تجاری و اقتصادی بین‌المللی

با توجه به نیاز به حضور فعال در مبادلات بین‌المللی و همچنین با وجود محدودیت‌هایی که کشور ما، جمهوری اسلامی ایران به خاطر اعمال تحریم با آن‌ها دست به گریبان است، نمی‌تواند از قافله فناوری‌های نو و ارز دیجیتال عقب بیفتد، و این فرصتی است که بتوان بر محدودیت‌های حاصل از تحریم‌های اقتصادی و بانکی تا حدودی فائق آمد. در همین راستا اولین ارز دیجیتال ملی با عنوان IRRDC توسط شرکت دانش بنیان گلدنت طراحی و پیاده سازی شده و هم اکنون بدون هیچ واسطه در داخل ایران بر مبنای تومان قابل خرید و به صورت اینترنتی در بازارهای بین‌المللی قابل معامله است.

  • امکان مبادله IRRDC در صرافی‌های غیرمتمرکز

صرافی غیرمتمرکز آنلاین Cryptoex، وب سایتی است که مشابه سایر تالارهای معاملات آنلاین ارز دیجیتال، می‌تواند خدمات معامله­‌گری ارزهای مجازی شامل انواع کوین­‌ها و توکن­‌ها را ارائه نماید. ویژگی متمایز این تالار معاملات ارز دیجیتال علاوه بر دارا بودن خاصیت صرافی غیرمتمرکز، این است که در این صرافی آنلاین شما می‌توانید علاوه بر خرید و فروش انواع متداول ارزهای دیجیتال، اقدام به تبدیل هر نوع توکن یا کوین دیجیتال خود به ارز ملی و ایرانی IRRDC که بر مبنای ریال می‌باشد، نمایید و سپس موجودی دیجیتال خود را در داخل ایران، بدون هزینه و کارمزد صرافی و به سرعت به صورت ریال نقد و در کارت‌های شبکه بانکی شتاب دریافت و برداشت نمایید.

  • ایجاد امکان ورود ارز به کشور و کمک به جلوگیری از خروج ارز از کشور

با معامله و خرید ارز IRRDC در بازارهای ارز دیجیتال بین‌المللی، عملا ارز خارجی وارد سیستم اقتصادی کشور خواهد شد. همچنین از آنجا که IRRDC با واحد پولی تومان بدون واسطه و از طریق تالار معاملات  Crypto Exchange قابل خریداری می‌باشد، لذا بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، خرید ارز دیجیتال IRRDC موجب خروج ارز از کشور نخواهد شد و علاوه بر بازارهای بین‌المللی در داخل کشور نیز امکان مبادله خواهد داشت.

  • انجام مبادلات پولی تجاری در کسری از دقیقه

از آنجا که هیچ فرآیند بانکی یا مراجعه به صرافی‌ها در فرآیند خرید ارز دیجیتال ملی IRRDC و تبدیل آن به سایر ارزهای دیجیتال وجود ندارد،کلیه این فرآیند به صورت اینترنتی و به سرعت انجام می‌شود. به عبارت دیگر به جای اینکه شما زمان زیادی را برای انجام حواله‌های ارزی بانکی و یا غیر بانکی صرف نمایید، می‌توانید مبادلات پولی خود را به سرعت از طریق اینترنت و با استفاده از ارزهای دیجیتال انجام دهید.

  • تسهیل مبادلات پولی بین‌المللی به صورت نامحدود

در حوزه واردات کالا یا خدمات و یا خرید خارجی، با توجه به محدودیت سیستم بانکی ایران جهت انتقال ارز، وجود ارز دیجیتال ملی می‌تواند در مبادلات پولی بین‌المللی نقش مهمی را ایفا نماید و به تسهیل این فرآیند کمک موثری بنماید. شما با دریافت ارز دیجیتال IRRDC  از طریق سامانه  Crypto Exchange می‌توانید موجودی ارز IRRDC خود را به سایر ارزهای دیجیتالی مورد معامله در بازارهای پولی بین‌المللی تبدیل نموده و خرید یا حواله ارزی خود را با استفاده از ارز دیجیتال پرداخت یا دریافت نمایید. در این صورت نیازی به تبدیل تومان به دلار یا ارز سنتی هیچ کشوری وجود نخواهد داشت و هیچ فرآیند بانکی اعم از سوییفت یا غیره و یا مراجعه به صرافی‌ها نیز در این فرآیند دخالتی نخواهد داشت. همچنین به جای اینکه شما زمان زیادی را برای انجام حواله‌های ارزی صرف نمایید، می‌توانید مبادلات پولی خود را به سرعت از طریق اینترنت و با استفاده از ارزهای دیجیتال انجام دهید.

Unifed BlockChain-Based Platform

irrdc

چطور ارز دیجیتال ملی IRRDC را خریداری و معامله کنید؟

برای خرید ارز IRRDC به وب سایت صرافی غیرمتمرکز گلدنت مراجعه نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *