مشاوره ماینینگ

مشاوره ماینینگ

مشاوره فنی و بازرگانی واردات و خرید انواع تجهیزات ماینینگ

با توجه به جذابیت موضوع استخراج ارزهای مجازی و سودآوری این حوزه و نظر به ورود ارز به کشور از این طریق، به تازگی شورای عالی فضای مجازی، واردات تجهیزات ماینینگ (Mining) را به کشور قانونی اعلام کرده است. در همین راستا شرکت مهندسی دانش­‌بنیان گلدنت با توجه به فعالیت‌های گسترده در حوزه فناوری بلاک­‌چین و ماینینگ ارزهای مجازی و نیز معاملات در حوزه ارزهای دیجیتال، و همچنین با توجه به تخصص ویژه در حوزه واردات و ترخیص گمرکی تجهیزات ماینینگ، آماده است که به صورت بهینه در این خصوص به علاقه­‌مندان این حوزه ارائه خدمات نماید. خدمات ما در حوزه واردات تجهیزات ماینینگ عبارتند از:

مشاوره فنی خرید تجهیزات استخراج ارزهای مجازی

واردات تجهیزات ماینینگ
مشاوره ماینینگ
با توجه به تجربه و سابقه شرکت مهندسی گلدنت در ایجاد و بهره‌برداری از انواع فارم ماینینگ (Mining Farm) و استخراج رمزارزها؛ همچنین تولید نرم‌افزار استخراج‌‌کننده رمزارز با عنوان CryptoEx Miner، مشاورین فنی ما با تجربه و تخصص قابل توجه در این حوزه، بهترین اطلاعات و ارزیابی‌ها را در زمینه تهیه تجهیزات، انتخاب برند، انتخاب مدل و نوع کلیه سخت‌افزارهای ماینینگ به شما ارائه می­‌نمایند.

مشاوره واردات، ثبت سفارش و ترخیص گمرکی تجهیزات استخراج

clearance2
اگر کارت بازرگانی ندارید و یا حتی اگر امکان واردات قانونی تجهیزات به کشور را دارید ولی با فرآیندهای ثبت سفارش و ترخیص گمرکی تخصصی در حوزه تجهیزات ماینینگ آگاهی ندارید، گروه مهندسی گلدنت می­تواند در واردات کلیه تجهیزات Mining از صفر تا صد (از ارزیابی تجهیزات و سفارش خرید، تا حمل، ثبت سفارش، تشریفات گمرکی، ترخیص و تحویل کالا) به شما یاری رساند. پس نگران چیزی نباشید. هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید و درخواست واردات تجهیز مورد نظر خود را اعلام نمایید.

مشاوره درخواست و اخذ وام جهت خرید تجهیزات استخراج رمزارزها

از آنجا که با تایید شورای عالی فضای مجازی، ماینینگ به عنوان یک صنعت در کشور ما شناخته شده است، امکان اخذ وام و تسهیلات بانکی برای خرید تجهیزات ماینینگ نیز فراهم خواهد بود. گروه مهندسی گلدنت با پشتوانه درخشان در حوزه فرآیندهای بازرگانی مرتبط با صنعت IT، می­تواند به شما در دریافت حمایت‌های دولتی جهت راه‌­اندازی و بهره‌­برداری این صنعت، مشاوره­‌های ارزشمندی ارائه دهد و به سرعت‌بخشی و اخذ نتیجه مطلوب در این فرایند شما را یاری رساند.

ارتباط با ما

پس با ما همراه باشید. هم‌اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را در زمینه مشاوره خرید، قوانین گمرکی، اخذ مجوز، مشاوره فنی خرید تجهیزات و هر نوع دغدغه در این خصوص به ما اعلام نمایید. تمام راه را، با شما همراه خواهیم بود.
Email: info@cryptoex.shop
Share this page to Telegram

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *