Buy premium branded gift cards and send by email, text, or hand deliver

iTunes

Skype

PlayStation

XBOX

آیا می­‌خواهید از سایت‌های آمازون، google store، XBOX مایکروسافت، آیتونز اپل و … به صورت مستقیم خرید کنید اما مسترکارت، ویزا کارت یا سایر کارت‌های پرداخت بین‌المللی را در اختیار ندارید؟

آیا می‌خواهید از  ایران به صورت مستقیم با پرداخت ریال، یکی از کارت‌های هدیه خرید از گوگل، Apple، آمازون و … را دریافت نمایید؟  شما به راحتی می­‌توانید از طریق پرداخت با رمزارزها به جای دلار یا یورو، گیفت کارت موردنظر خود را خریداری نمایید و آن را در ایمیل خود دریافت کنید.

چرا خرید گیفت کارت­‌های گلدنت

پشتیبانی مطمئن و سریع

اگر در طول فرآیند خرید گیفت کارت با مشکل یا سوالی مواجه شدید به راحتی میتوانید از طریق ایمیل info@cryptoex.shop با ما در تماس باشید. ما به سرعت به شما پاسخگو خواهیم بود.

pay

خرید گیفت کارت از طریق پرداخت با رمز ارزها

علاوه بر گزینه پرداخت ریالی، شما می­‌توانید به سادگی وجه گیفت کارت را با پرداخت رمز ارزها نظیر بیت­‌کوین، اتریوم یا تتر پرداخت نمایید. برای این کار صرفا کافی است در صرافی آنلاین CryptoEx ثبت‌نام نموده و فرآیند خرید را طبق راهنمای ذیل دنبال نمایید.

خرید گیفت کارت مستقیما با پرداخت ریال

برای خرید گیفت کارت‌های بین­‌المللی لازم نیست شما حساب بانکی بین‌المللی، مسترکارت، ویزا کارت یا غیره را در اختیار داشته باشید. شما به سادگی می­‌توانید با ثبت نام در سایت CryptoEx و تبدیل وجه ریالی خود بهIRRDC به راحتی از طریق پرداخت از شبکه بانکی شتاب، مبلغ گیفت کارت خود را واریز و آن را در ایمیل خود دریافت کنید.

قیمت عالی و لحظه‌ای بین‌المللی

اگر شما مایل باشید از سایر همکاران ما در سایت‌های دیگر گیفت کارت تهیه کنید، لاجرم باید 10 تا 20 % مبلغی بیشتر از وجه موجود در گیفت کارت را پرداخت نمایید تا بتوانید آن را مستقیما با ریال خریداری کنید. اما گیفت کارت‌های گلدنت تقریبا با قیمت واقعی خود محصول به شما عرضه می­‌گردد و شما هزینه اضافی پرداخت نمی­‌کنید.

خرید گیفت کارت

iTunes

قیمت: 15دلار

iTunes

قیمت: 25دلار

PlayStation

قیمت: 10دلار

PlayStation

قیمت: 20دلار

Skype

قیمت: 10دلار

Skype

قیمت: 25دلار

XBOX_fp01

قیمت: 15دلار

XBOX_fp01

قیمت: 25دلار

XBOXGOLD3

قیمت: 25دلار

XBOXGOLD12

قیمت: 60دلار